May Bilişim Hizmetleri

Şirket Profili, İlkelerimiz Misyonumuz Vizyonumuz
Dünü unutmamak;Bugünü yaşamak;Yarına emniyetli ve güvenle bakmak…

Bilişim
May Bişim Hizmetleri
Bilgi teknolojileri konusunda farklı sektörlere uygun çözümler

Şirket Profili

May Bilişim Hizmetleri 2001 yılından günümüze, bilgi teknolojileri konusunda farklı sektörlere uygun çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.Teknolojinin sürekli değişen ve gelişen yapısı içerisin de prensiplerinden asla ödün vermeden hizmet sunduğu yapılara, doğru çözümler sunmak en temel hedefidir.May Bilişim Hizmetleri, çözümleri kendi bünyesinde oluşturabileceği gibi, gerekli durumlarda diğer bilişim firmalarının bilgi, beceri ve deneyimlerinden faydalanarak müşteri memnuniyetine dayalı çözüm odaklı duruşlardan her zaman mutluluk duymuş olup; birliktelikten daha büyük güç çıkacağına inanan bilişim firmalarındandır.

İlkelerimiz;

Yarına emniyetli ve güvenle bakmak…

güven

Güvenilirlik:

Yanlışsız ve dürüst çalışma anlayışını  iş ahlakımıza yansıtarak , beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözlerin gereklerini yerine getirebilmek.

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye):

Tüm alanlar da ki sorumluluk bilincimizle, sunulan çözümlerin, insana, bilgiye, emeğe ,çevreye duyarlı ve saygılı olabilmesini sağlamak.

Müşteri odaklı

Müşteri Odaklılık:

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Çözüm odaklı

Açıklık (Şeffaflık):

Başlangıçtan sonuna kadar, yapılan tüm işlerde;  şeffaf, adil ve dürüst olmak.

tutkulu olmak

Tutkulu Olmak:

Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek  fark yaratarak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

esneklik

Esneklik:

Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.