Cyberoam Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi

Cyberoam Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi, firewall çok büyük işletmelerden küçük şubelere kadar tüm kuruluşların, donanımsal ve sanal ortamlara kurulabilen yazılımsal ürünleriyle, kapsamlı olarak güvenliklerini en üst seviyeye çıkarır. Layer 8 platformunu kullanarak, kimlik tabanlı birçok güvenlik politikasını son derece etkili bir şekilde oluşturabilmesi, Cyberoam ürünlerini vazgeçilmez kılmaktadır.

cyberoam

Cyberoam Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi, firewall çok büyük işletmelerden küçük şubelere kadar tüm kuruluşların, donanımsal ve sanal ortamlara kurulabilen yazılımsal ürünleriyle, kapsamlı olarak güvenliklerini  en üst seviyeye çıkarır. Layer 8 platformunu kullanarak, kimlik tabanlı birçok güvenlik politikasını son derece etkili bir şekilde oluşturabilmesi, Cyberoam ürünlerini vazgeçilmez kılmaktadır.

Cyberoam Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi;

Cyberoam Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi; Denetimli Güvenlik Duvarı VPN (SSL & IPSec) Saldırı Önleme Sistemi Anti-Virus & Anti-Spyware Anti-Spam Giden Spam Koruması Web Filtreleme Bant Genişliği Yönetimi Uygulama Kontrol Web Application Firewall 3G / 4G / WiMAX Bağlantı IM Arşivleme ve Kontrol Çoklu Link Yönetimi Cihaz Üzerinde Raporlama IPv6 Rea

Cyberoam Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi;

Denetimli Güvenlik Duvarı           VPN (SSL & IPSec)                              Saldırı Önleme Sistemi                               
Anti-Virus & Anti-SpywareAnti-SpamGiden Spam Koruması
Web FiltrelemeBant Genişliği YönetimiUygulama Kontrol
Web Application Firewall3G / 4G / WiMAX BağlantıIM Arşivleme ve Kontrol
Çoklu Link YönetimiCihaz Üzerinde RaporlamaIPv6 Rea