Sophos XG Güvenlik Duvarı
Sophos Uç Nokta Güvenliği

Sophos XG güvenlik duvarınızı Sophos Endpoint Security ile senkronize edin Sophos XG Güvenlik Duvarı, Intercept X ile gerçek zamanlı entegrasyon ile dünyanın en iyi ağ güvenlik platformunun bir parçasıdır. Sophos XG Güvenlik Duvarı, güçlü ve kullanımı kolay bir güvenlik platformudur; günümüz iş süreçlerine hızla uyum sağlar, ağ üzerinde olup bitenleri takip eder ve tehditlere hızla yanıt vererek eksiksiz bir güvenlik katmanı sağlar. Donanım, sanallaştırma, yazılım veya Azure ortamları için birden çok dağıtım seçeneği sunan ve birden çok güvenlik özelliği içeren Sophos XG güvenlik duvarının temel özelliği;

cyberoam

Sophos XG Firewall

Sophos XG Firewall network güvenliğinin her alanında yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Firewall yönetiminden, bilgileri rapor etmeye ve diğer güvenlik sistemleriyle nasıl entegre olduguna kadar tüm güvenlik konularında sizlere eşi benzeri görülmemiş bir sadelik, güvenlik sezgisi ve ileri derece tehdit güvenliği seviyesi sunmaktadır.

Sophos Basit kullanımlı ileri derece koruma

Çoğu firewall ürünü bir çok modül ya da ekran boyunca kurulum yapmanızı ve politikalarını yönetmenizi istemektedir, ama Sophos değil. Sophos size tek bir ekran üzerinde tüm kullanıcılarınızı yönetme, izleme, filtreleme ve sıralama ile uygulama ve network politikalarını düzenlemenize izin veren güçlü birleşik bir politika sunmaktadır.

Tek korumayla çok daha fazlası

Devrimsel Security Heartbeat™, komple web application firewall, e-posta anti-virüs, şifreleme ve DLP’yi de içeren başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtiyacınız olabilecek ek özellikler ile birlikte tüm yeni nesil firewall özelliklerini alacaksınız.

Herhangi bir ek ekipmana ihtiyacınız yok. Ek ücret gerekmez. Yerleştirmek istediğiniz ürünü seçmeniz yeterli. Verimli, Güçlü… Hızlı XG Güvenlik Duvarı size üstün performans sağlamak için tasarlanmıştır. Cihazlarımız Intel çok çekirdekli teknoloji, katı hal sürücüler ve hızlı bellek içeriği silme ile üretilmiştir.

Ayrıca Sophos FastPath paket optimizasyon teknolojisi, her zaman maksimum verimlilik elde etmenize yardımcı olur. Birden çok güvenlik duvarını kolayca yönetin.

Sophos Merkezileştirilmiş Güvenlik Duvarı Yönetimi, birden çok SF-OS güvenlik duvarının tek bir konsoldan eksiksiz merkezi yönetimini sağlar.

Sophos iView raporlamasını

SF-OS cihazları, Sophos UTM v9.x ve Cyberoam OS ile entegre etmek isterseniz bunu da sağlayabilirsiniz. Standart Cihaz Raporları cihazda yüzlerce rapor ile ağınızdaki kullanıcıların tam olarak ne yaptığını anlayabileceksiniz.

Ayrıca, araç kullanmadan yerel olarak kaydedilmiş ayrıntılı raporlar alabilirsiniz. Benzersiz Kullanıcı Tehdit Puanı raporu, hangi kullanıcıların ağ güvenliğinizi riske attığını söyler. ilke şablonları sizi hızla korur Önceden tanımlanmış ilke şablonları, Microsoft Exchange ve SharePoint gibi yaygın olarak kullanılan uygulamaları korumanıza olanak tanır. Sadece listeden seçim yapın, temel bilgileri girin ve gerisini şablona bırakın. Tüm gelen/giden güvenlik duvarı kurallarını ve güvenlik ayarlarını otomatik olarak yapılandırır ve nihai politikayı sade bir dille görüntüler.

Patentli Katman 8 Kimlik Doğrulaması Kimlik ve kullanıcı kimliği tabanlı ilke teknolojisi, ilke uygulamasını başka bir boyuta taşıyarak, kullanıcının uygulamalar, bant genişliği ve hangi IP adresinden bağımsız olarak ağ kaynakları, konumlar, ağlar veya diğer aygıtları kontrol etmesine olanak tanır. Patentli Layer 8 kimlik doğrulama teknolojisi, güvenlik duvarı politikasını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Otomatik Kullanıcı Tehdidi Raporlama Sophos Kullanıcı Tehdit Bölümü (UTQ) , kullanıcı davranışı hakkında yararlı bilgiler sağlayan benzersiz bir özelliktir. Güvenlik duvarımız, tehlikeli davranışlarda bulunan kullanıcıları tespit etmek için her kullanıcının tarama alışkanlıklarını, etkinliğini, gelişmiş tehditlerini ve geçmişini birleştirir. , gelişmiş tehdit korumasında devrim yaratıyor.

Sophos Security Heartbeat™

Birincisi, Security Heartbeat, uç nokta koruması ve güvenlik duvarları arasında, zekasını daha önce bilinmeyen tehditleri açığa çıkaran algılama sistemleriyle birleştiren sektör lideri bir bağlantıdır. Heartbeat durumu, sistem geri yüklenene kadar erişimi karantinaya almak veya kısıtlamak için ağ ve uç nokta koruma önlemlerini başlatmak üzere güvenlik ilkesi ayarlarıyla bütünleşir. Bu özellik, Sophos Cloud Endpoint Protection Advanced veya Sophos Enduser Protection gerektirir.

Sophos Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi;

Sophos Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi; Denetimli Güvenlik Duvarı VPN (SSL & IPSec) Saldırı Önleme Sistemi Anti-Virus & Anti-Spyware Anti-Spam Giden Spam Koruması Web Filtreleme Bant Genişliği Yönetimi Uygulama Kontrol Web Application Firewall 3G / 4G / WiMAX Bağlantı IM Arşivleme ve Kontrol Çoklu Link Yönetimi Cihaz Üzerinde Raporlama IPv6 Rea

Sophos Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi;

Denetimli Güvenlik Duvarı           VPN (SSL & IPSec)                              Saldırı Önleme Sistemi                               
Anti-Virus & Anti-SpywareAnti-SpamGiden Spam Koruması
Web FiltrelemeBant Genişliği YönetimiUygulama Kontrol
Web Application Firewall3G / 4G / WiMAX BağlantıIM Arşivleme ve Kontrol
Çoklu Link YönetimiCihaz Üzerinde RaporlamaIPv6 Rea