Fazla değil, çeyrek asır öncesine kadar; kurmalı saatimizden telefon edebileceğimizi,televizyon seyredebileceğimizi , ses görüntü kaydedebileceğimizi düşünmek masaldı belki de…. Ama o kadar hızlı bir gelişme ki , “onu da mı yapmışlar” dedirtebilecek şaşkınlıklarımız kalmadı neredeyse….

Hıza ayak uydurabiliyor muyuz?

Cep telefonlarımızı değiştiriyoruz. Televizyonlarımızı tüplüden LED’e çeviriyoruz. Daktilolarımızı artık antika. Ece ajandalar nostalji gibi… Zamanı neredeyse unuttuk. Bunlar sadece bireysel olarak bizim görebildiklerimiz, hayatımızda yaşadıklarımız.

Neredeyse kâğıdı unuttuk. Fotoğraflarımız, ajandalarımız, tezlerimiz, hesaplarımız, raporlarımız ve daha niceleri… Her şeyimiz dijital ortamlarda. Kaydediyoruz. Saklıyoruz. Görüntülüyoruz. Paylaşıyoruz.

Acaba yeterli güvenlik önlemlerimizi alıyor muyuz?

Ve “Aman Allah’ım” diyeceğimiz zamanlar, bir dakika sonrası olabiliyor. Senaryo olarak baktığımız tüm felaketler; en stresli saatleri de beraberinde getiriyor.

İşte o an da May Veri Kurtarma sizlerin yanınızda olmak istiyor.

Veriler; kişilerin, firmaların, kurumların zaman içerisinde oluşturduğu, kaydettiği, işlediği, sonuçlar çıkardığı özel mülkler gibidir. Bir sebepten zarar görmesi, ulaşılamaması, kaybedilmesi durumun da May Veri Kurtarma, bunları sizlere tekrar kazandırmak için bilgisini, enerjisini sonuna kadar sunarak; sizlerin sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyacaktır.

May Veri Kurtarma..